Na spletni strani šole je »predalček« DELO NA DALJAVO. V njem so urniki vseh oddelkov naše šole. Vsaki petek do konca šolanja na daljavo bo objavljen urnik za prihodnji teden.

V urnikih oddelkov so že vpisane učne vsebine. Pomeni, da je že zapisano, kaj se bo tisto šolsko uro počelo. To učencem in njihovim staršem/skrbnikom omogoča pregled nad šolskim delom.

Nekatera polja urnika so obarvana. To so tista polja, kjer bo potekala videokonferenca.

Video konference bodo dveh vrst:

1 Takšne, ki bodo potekale “v živo”. Tovrstne konference se imenujejo SINHRONE VIDEO KONFERENCE in zato je za zapisano vsebino učne ure v predalčku črka S.

2 So pa tudi video konference, ki ne potekajo v živo, ampak gre za posnetek ali Power point predstavitev z razlago. Te video konference so primernejše za nove učne vsebine. Tudi zato, ker si učenci razlago lahko večkrat ogledajjo, tudi ob različnih urah. Tovrstne konference se imenujejo ASINHRONE VIDEO KONFERENCE in zato je za zapisano vsebino učne ure v predalčku črka A.