Spletna anketa – delo na daljavo

Delo na daljavo teče že dober mesec dni. Prepričani smo, da ste tudi sami ugotovili, da upoštevamo večino vaših sporočenih želja in predlogov, prav tako pa dosledno sledimo zahtevam in priporočilom pristojnega ministrstva in ZRSŠ. Iskreno verjamemo, da imamo še zmeraj nekaj priložnosti, da učno okolje za vse napravimo še bolj spodbudno.

Prav zato prosimo, da si vzamete nekaj trenutkov časa in odgovorite na vprašanja v spletni anketi, ki jo najdete na el. naslovu:  https://www.1ka.si/a/314482 . Če je več vaših otrok naših učencev, prosimo, da odgovarjate na anketo za vsakega otroka posebej.

Anketa vam bo na voljo do ponedeljka, 14. 12. 2020, do 12.00.

Naj se ob tej priložnosti zahvalimo za vso pomoč in podporo, ki jo nudite svojim otrokom in nam v šoli.

Želimo čaroben december in skupaj z vami stiskamo pesti, da se epidemiološka situacija v Sloveniji čim prej obrne, da bomo končno lahko nadaljevali s poukom v naši šoli.

Kolektiv OŠ Tabor I Maribor