Humanitarna akcija

Tri učenke naše šole, Gaja, Tara in Zoja, so pred časom ugotovile, da je zelo žalostno in krivično, da nimajo vsi otroci enakih možnosti, da bi lahko bili srečni. Sklenile so, da bodo poskusile zamajati obstoječe stanje, in ob podpori domačih ter šole združile moči in s sloganom VSI ZA ENEGA – EDEN ZA VSE kot mušketirke pričele z delom.

V četrtek, 13. 5. 2021, tako organizirajo zbiralno akcijo šolskih potrebščin, in sicer med 7. 30 in 8. 15 na ploščadi pred šolo. V pomoč jim je/bo učiteljica Anja Gradišnik.

Zbrane potrebščine bodo v naslednjem šolskem letu olajšale prihod v šolo tistim našim učencem, kjer bi njihov nakup predstavljal težavo.

Ponosni smo na vsa tri dekleta, ki želijo napraviti svet sončen tudi za tiste otroke, ki ta trenutek stojijo v senci.