Utrinki z božičnega koncerta

V sredo, 14. 12. 2022, se je ob 17. uri v avli šole odvil božični koncert, na katerem so učenci s prazničnimi pesmimi in skladbami, predstavitvijo običajev, plesom ter dramskimi vložki pod vodstvom mentoric pričarali pravo praznično zimsko vzdušje. Po koncertu je sledil tudi srečelov in božični sejem. S prodajo drobnih otroških izdelkov, slaščic in s prostovoljnimi donacijami so se zbirala sredstva za šolski sklad, izkupiček srečelova pa je namenjen zaključni ekskurziji devetošolcev.

Tekmovanje v razvedrilni matematiki

V sredo, 30. 11. 2022, je potekalo šolsko tekmovanje v razvedrilni matematiki. Tekmovalo je 23 učencev predmetne stopnje. Skupaj so osvojili 6 bronastih priznanj.

Dobitniki bronastih priznanj so: Ema Lepener (6. a), Uroš Zrnić Kević (7. c), Tai Strmčnik (7. a), Lian Haložan Harb (8. a), Marina Vuković (9. c) in Alisa Kotelevska (9. c).

Sedmošolec Uroš in devetošolka Marina sta se uvrstila na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 25. 2. 2023, na OŠ Gornja Radgona.

Vsem učencem iskrene čestitke ob doseženem uspehu.

učiteljica Polona Brečko