Kljub posebni situaciji, v kateri smo se značli v tem letu, nas bo to soboto obiskal dedek Mraz. Ker se z otroki ne bo mogel srečati v živo, je Zveza prijateljev mladine v sodelovanju s TV Maribor pripravila posebno presenečenje za naše najmlajše, ki gotovo že nestrpno pričakujejo njegov prihod.

Letos bo njegov prihod še posebej pravljičen, saj bomo prvič v 72-ih letih imeli priložnost pokukati v njegovo pravljično kočo sredi pohorskih gozdov. Zato vas vabimo, da televizijske sprejemnike v soboto, 12. decembra, ob 17. uri, naravnate na program Televizije Maribor in doživeli boste dedka Mraza čarobno kot še nikoli doslej!

V prihodnjih dneh bomo dedka Mraza srečali tudi v živo. Med 14. in 18. decembrom, vsak dan med 17. in 18. uro, pa bo v svoji kočiji in v spremstvu pohorske vile prepotoval domala vse mesto. Na zadnjo vožnjo se bo podal 28. decembra in se ob 17.30 uri iz središča mesta v živo preko spleta poslovil z obljubo, da nas prihodnje leto ponovno obišče.

Podrobnejši program najdete tukaj – dedek Mraz – program. Veseli bomo če boste novico o prihodu dedka Mraza in njegovih poptepih po mestu delili oz objavili na spletnih straneh vaše šole in/ali vrtca.

Naj bo čaroben december tudi z dedkom Mrazom. Začnemo to soboto ob 17. uri na TV Maribor.

Zveza prijateljev mladine Maribor