Iskrena hvala za vsa danes poslana sporočila, ki so nam olajšala organizacijo dela. Že včeraj vam je bilo sporočeno, da bodo do nadaljnjega vsi obvezni in neobvezni izbirni predmeti ter fakultativa nemščine in računalništva potekali na daljavo. Vsa gradiva za ves teden bodo učitelji naložili v spletne učilnice do nedelje zvečer. To tudi pomeni, da za te predmete ne bo video konferenc.

Tečaj nemščine za 1. in 2. razrede v tem tednu odpade, prav tako pa do nadaljnjega ne bo interesnih dejavnosti, plavalnih tečajev, šol v naravi, športnih šol, tečajev …

Za učence prvega triletja smo uredili, da bodo od 6.10 – 15.20 v »mehurčkih«, od 15.20 pa za čiste oddelke, kot je že bilo sporočeno, ne moremo več poskrbeti.

Prav tako smo uredili nujno jutranje varstvo in nujno podaljšano bivanje.

Urniki oddelkov so že objavljeni na spletni strani šole (http://tabor11.splet.arnes.si/files/2021/02/urniki-oddelkov_19.2.pdf).

Še enkrat apeliram na vse, da je z odlokom vlade potrebno nošenje mask v skupnih prostorih šole. V učilnicah, kjer so samo učenci istega razreda, nošenje mask ni potrebno.

V kolikor se vam do ponedeljka porodi še kakšno vprašanje ali dilema, prosim, pošljite svoje sporočilo po el. pošti ali meni ali otrokovi razredničarki ali obema.

Vse dobro in lep pozdrav,