V sredo, 25. 9. 2024, je na atletskem stadionu Poljane potekalo področno ekipno tekmovanje osnovnih šol v atletiki. Učenke in učenci so se odlično odrezali, saj so tako dekleta kot tudi fantje osvojili naslov področnih prvakov in se uvrstili na državno prvenstvo, ki bo potekalo 10. 10. 2024.

Učenke, ki so zastopale našo šolo: Pera Nagy Aboni (60 m, prvo mesto, 4×100 m, drugo mesto), Eva Zemljič (60 m, peto mesto), Zoja Kolarić (60 m, osmo mesto), Zoja Goričan (300 m, šesto mesto), Nina Gicova (300 m, deveto mesto), Ditka Abram (1000 m, sedmo mesto), Eva Šket (1000 m, tretje mesto), Sara Brezner (1000 m, peto mesto), Karolina Dvanajščak (daljina, tretje mesto), Mia Brezner (daljina, štirinajsto mesto), Hana Brglez (daljina, peto mesto), Ranja Drame (višina, drugo mesto), Ana Gregorič (višina, četrto mesto), Anna Cimerman (vortex, tretje mesto), Samra Valentić (vortex, osmo mesto), Leja Bombek (vortex, drugo mesto), Anja Grum (krogla, drugo mesto) in Valentina Došen (krogla, šesto mesto).

Učenci, ki so zastopali našo šolo: Andraž Devčer (daljina, drugo mesto2), Stanko Vuković (daljina, peto mesto), Filip Lepener (višina, prvo mesto), Enej Pečonik (60 m, četrto mesto, 4×100 m, prvo mesto), Žan Golob (300 m, peto mesto), Uroš Zrnić Kević (krogla, drugo mesto), Marko Paučinac (60 m, peto mesto), Jan Hanžekovič (daljina, tretje mesto), Arnel Kuntner Taraj (1000 m, prvo mesto, 4×100 m, prvo mesto), Arben Balaj (krogla, peto mesto), Aleksej Mihalinec Širec (krogla, šesto mesto6), Vasilije Raduljica (višina, tretje mesto), Domen Vukovič (300 m, prvo mesto, 4×100 m, prvo mesto), Lamar Gorše (60 m, šesto mesto),  Dorotej Pelemiš (višina, šesto mesto), Adam Hamad (300 m, šesto mesto), Miha Krajnc (1000 m, četrto mesto, 4×100 m, prvo mesto), Filip Hozjan (vorteks, deseto mesto), Aleksej Svetec (vorteks, peto mesto), Shuajb Elezi (vorteks, sedmo mesto) in Aljoša Kit (1000 m, sedmo mesto).

Iskrene čestitke vsem tekmovalkam in tekmovalcem ter seveda odličnim navijačem.