Šola zunaj šole – Debeli rtič (2. dan)

Zjutraj so nas učiteljice zbudile ob 7.00. Sledil je jutranji tek in zajtrk.

Nekateri učenci (7. a in del 7. c) so se  odpravili na izlet z ladjico. Odpeljali so se do Pirana, kjer so obiskali muzej školjk. Preostali učenci (7. b in del 7. c ) pa so imeli delavnice. Prva delavnica je bila “lokostrelstvo”, druga pa “morski detektivi”. Potem smo imeli kosilo.

Sledila je  menjava popoldanskih delavnic, 7. a je imel umetnostno delavnico, 7. b morsko biologijo, 7. c pa orientacijo. Čas je bil za malico in športne dejavnosti – 7. b je imel plavanje, 7. a in 7. c pa sta se pomerila v odbojki na mivki in v košarki.

Po večerji je sledilo druženje v amfiteatru na prostem. Imeli smo tekmovanje, kjer smo se pomerili v najbolj “odštekanem” stilu in plesnih gibih. Zmagovalci smo bili vsi, za nagrado pa smo dobili večerno rajanje na prostem. Dan smo zaključili prijetno utrujeni.

Sara in Nal, 7. b