V letošnjem šolskem letu je zaključeno tekmovanje iz logike. Konec meseca septembra je na šoli potekalo šolsko tekmovanje, ki se ga je udeležilo 106 učencev od 3. do 9. razreda. Bronasto priznanje prejme 43 učencev od 3. do 7. razreda. Za učence 8. in 9. razreda je šolska raven tekmovanja selekcijska in tako 8 učencev prejme priznanje za sodelovanje na šolskem tekmovanju.

Naša šola je bila v soboto, 21. 10. 2023, gostiteljica regijskega tekmovanja iz logike za 8. in 9. razred in državnega tekmovanja za 7. razred. Med osmošolci letos nismo imeli tekmovalcev. Deveti razred je zastopala učenka Ana Purg, ki je dobitnica bronastega priznanja. Sedmošolci Julija Šebijan, Lucija Bubić, Zoja Kolarič, Nal Bračič in Sara Brezner so se udeležili državnega tekmovanja. Sara je prejemnica srebrnega priznanja.

Na strani organizatorja ZOTKS so uradni rezultati: https://zotks.si/priznanja/logika/

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za dosežen uspeh in jim želimo uspešno logično razmišljanje tudi v prihodnje!