Skoči na glavno vsebino
Select Page

Interesne dejavnosti

Šolsko leto 2023/24

1. do 3. razred

DEJAVNOST MENTORČAS DEJAVNOSTI
Mali pohodniki 1. razredMaja Vaner  (1. r)po dogovoru 
Mali pohodniki 2.razredNina Štrauspo dogovoru 
Mali pohodniki 3. razredNatalija Vajdapo dogovoru 
Lonček kuhaj 2. razredNina Štrausponedeljek, 13.40 - 15.15 
Računalniški krožek 3. razredSrečko Štoksreda, 12.50-13.35 
Pevski krožek 1. in 2. razredAnita Rautersreda, 7.30-8.15 
Otroški pevski zbor 2. – 5. razredPetra Letonjatorek, 13.40-14.25, sreda, 13.40-14.25
Ljudsko izročiloAdrijana Tertinekčetrtek, 7.30 - 8.15
Naravoslovni krožek 1.,2. razredNataša Šerganpo dogovoru 
Otroški parlamentAnja Gradišniksreda, 7.30-8.15 
Računalniški krožek 1., 2 razredDarko Bedjaničtorek, 12.50-13.35 
Beremo slovensko 2. razred (OŠ Leon Štukelj)Nina Demšartorek, 7.30 - 8.15
Plesni krožek 1. - 3. razredKatija Čuješ Arko sreda, 7.30 - 8.15 

* Pri dejavnostih, ki se izvajajo po pouku lahko pride do manjših odstopanj zaradi kosila.

Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

4. do 5. razred

DEJAVNOST MENTORČAS DEJAVNOSTI
Mladi planinci 5. in 6. razredSonja Žnidaršičpo dogovoru 
Odbojka deklice 4.-6. razredNika Coxčetrtek, 14.30 - 15.15 
Lego robotikaDanijela Todorovićtorek, 12.50-13.35
Otroški pevski zbor 2. – 5. razredPetra Letonjatorek, 13.40-14.25, sreda, 13.40-14.25
Šolski vrtnarjiRebeka Kolartorek, 13.40-14.30
Knjižni molji 4., 5. razredNataša Kirbištorek, 7.30 - 8.15
Kolesarski izpitMojca Fašnik, Saša Simonovičpo dogovoru 
Mladi planinci 4. razred Maja Vanerpo dogovoru 
Eko krožek 4. - 5. razredSaša Simonovičponedeljek, 7.30-8.15
Prometni krožekSaša Simonovič, Mojca Fašnik sreda, 13.40-14.25
Ljudsko izročilo 4. - 5. razredZvonka Klajnšek četrtek, 7.30 - 8.15
Naša mala knjižnica Maruša Kokol sreda, 12.50 -13.35 
Angleščina za brihtne glavice - 4. razredPetra Orgl torek, 12.50 - 13.35 
Angleščina za brihtne glavice - 5. razredPetra Orgl sreda, 13.40 - 14.25 

 Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah
 

Dejavnosti, ki jih vodijo zunanji mentorji

DEJAVNOSTMENTORČAS DEJAVNOSTI
Nogomet 3. – 4. razredNK Maribor (Primož Kocuvan)pet, 14.30-15.15
Nogomet 2. razredNK Maribor (Primož Kocuvan)sreda, 15.20-16.05
Nogomet 1. razredNK Maribor (Primož Kocuvan)pet, 15.15-16.05
Šah 1.-2. razredTadej Sakelšekčetrtek, 14.30-15.15
Šah 3. – 5. razredTadej Sakelšekčetrtek, 13.40-14.30
JudoJudo klub Železničar (Matjaž Antolinc)petek, 14.10-14.55
Košarka - 1. triletjeKK Maribor Mladi (Rajko Kršič)torek, 16.10-16.55
Košarka – 2. triletjeKK Maribor Mladi (Rajko Kršič)petek, 16.10-16.55
ples s cofki (1.-5. razred)Plesna skupina Tigricečetrtek, 15.15-16.00
rokomet - 2.-3. razredRK Maribor Branikpon, 15.30-16.15
PLAČLJIVA DEJAVNOST:
gimnastika 1. triletjeŠD Center Maribor ponedeljek, 14.30-15.15
karate 1.-9. razredKarate klub Radvanjetorek in četrtek, 15.20-16.05
ritmična gimnastikaDruštvo za RG Bleščicaponedeljek, 15.00-16.30
petek, 15.00-17.15

 

Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

 

6. do 9. razred

DEJAVNOST MENTORČAS DEJAVNOSTI
Mladi planinci 5. – 6. razredSonja Žnidaršičpo dogovoru 
Recitatorski krožekBojana Trunk, Anja Zatezalo, Barbara Rozmanpo dogovoru 
Novinarski krožekBarbara Skralovnikpetek, 12.50-13.35, oz. po dogovoru
Mladi naravoslovci IMateja Bračkosreda, 7.30 - 8.15, oz po dogovoru
Ustvarjalno beremo in pišemoMetka Gselman Sedak, Bojana Trunk, Barbara Skralovnikpo dogovoru 
Mladi zgodovinarjiAnja Zatezalopo dogovoru 
Mladi fiziki 8., 9. razredMarjanca Krofičpo dogovoru 
Mladi matematiki 6. – 9. razredNina Higlpo dogovoru 
Matematično razvedrilo 6. – 9. razredPolona Brečkotorek, 7.30-8.15 (pred tekmovanji, fleksibilno) 
Mladi naravoslovci IINataša Štoktorek, 7.30-8.15
Slovenske pravljiceMetka Gselman Sedaksreda, 13.40-14.25 
Logika in matematikaMetka Potočnikpo dogovoru, 9.r -2. oc. obd. 
Odbojka 7. – 9. razredNIka Coxtorek, 14.30 - 15.15 
Odbojka 4. – 6. razredNika Coxčetrtek, 14.30 - 15.15 
Športne igre 6. – 9. razredJasmina Vrhpetek, 13.40 - 14.25 
Eko kvizVanja Požegarpo dogovoru 
Mladinski pevski zbor 6. – 9. razredPetra Letonjasreda, četrtek, petek, 7.30-8.15 
Mednarodno povezovanjeMirna Tabakčetrtek, 13.40-14.25
Likovna kolonija 6. – 9. razredJana Stropnikpo dogovoru 
Mladi germanistiSabina Stauber Nipičpo dogovoru 
Prva pomočNataša Štokpetek, 7.30-8.15
Mladi geografiBarbara Rozmanpo dogovoru, petek, 7.30 - 8.15
Otroški parlament 6.-9. razredJanja Horvatsreda, 7.30- 8.15
Je kaj trden mostKsenija Rebernak Sterkušpo dogovoru 

Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

 

Najnovejši prispevki

Naše dejavnosti

junij 2024
P T S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
(Skupno 5.895 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost