Select Page

Interesne dejavnosti

Šolsko leto 2020/21

1. do 3. razred

 

DEJAVNOST MENTOR ČAS DEJAVNOSTI
Mali pohodniki
1., 2., 3. razred
Maja Vaner (1. r)
Zvonka Klajnšek  (2. r)
Marija Cotič (3. r)
 po dogovoru
Računalniški krožek 1., 2 razred Darko Bedjanič ponedeljek, 13.40-14.25
Lonček kuhaj 2., 3. razred Nina Štraus ponedeljek, 13.40 – 15.20
Računalniški krožek 3. razred Srečko Štok sreda, 12.50-13.40
Pevski krožek Anita Rauter sreda, 7.30 – 8.15
Otroški pevski zbor 1. – 5. razred Anita Rauter torek, petek, 7.30 – 8.15
Plesni krožek Katija Čuješ Arko sreda, 12.50-13.40
Ljudsko izročilo Zvonka Klajnšek, Adrijana Tertinek po dogovoru
Naravoslovni krožek 1. – 3. razred Nataša Šergan  četrtek, 13.40 – 14.30
Otroški parlament Nataša Šergan  po dogovoru
Ustvarjalne urice Suzana Dvoršak  četrtek, 12.50 – 13.40
Lutkarstvo 2. in 3. razred Mojca Fašnik  četrtek, 12.50 – 13.40
Naša mala knjižnica 1. – 2. razred Sabina Penezič torek, 12.50 – 13.35

* Pri dejavnostih, ki se izvajajo po pouku lahko pride do manjših odstopanj zaradi kosila.

Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

4. do 5. razred

DEJAVNOST MENTOR ČAS DEJAVNOSTI
Mladi planinci
4. – 6. razred
Sonja Žnidaršič  sobota, po dogovoru
Mladi planinci
4. – 6. razred
Maja Vaner
sobota, po dogovoru
Lego robotika Danijela Todorović
sreda, 13.40 – 14.25
Otroški pevski zbor
1. – 5. razred
Anita Rauter torek, petek, 7.30 – 8.15
Zabavna angleščina Janja Horvat petek, 7.30 – 8.15
Šolski vrtnarji Rebeka Kolar četrtek, 13.40 – 14.25
Knjižni molji 4., 5. razred Nataša Kirbiš petek, 7.30 – 8.15
Gospodinjski krožek 4., 5. razred Jasmina Novak torek in po dogovoru, 7.30 – 8.15
Vesela matematika Saša Simonović torek, 13.40 – 14.25
Naša mala knjižnica Maruša Kokol četrtek, 12.50 – 13.35
Odbojka deklice Nika Cox torek, 14.30 – 15.15
Kolesarski krožek, 5. razred Darko Bedjanič ponedeljek , 14.30 – 15.15
Prometni krožek, 5. – 9. razred Darko Bedjanič torek, 14.30 – 15.15

Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

Dejavnosti, ki jih vodijo zunanji mentorji

DEJAVNOST MENTOR ČAS DEJAVNOSTI
Karate Horvatič  torek, četrtek, 15.20 – 16.50
Nogomet NK Maribor torek, petek
15.20-16.05 (3., 4. razred)
14.30-15.15 (1. razred)
15.20-16.05 (2. razred)
Judo Antolinc petek, 15.15-16.00
Šah Sakelšek petek, 13.40-14.25 (1., 2. razred)
14.30-15.15 (3., 4., 5. razred)
Košarka Kršič petek, 16.10-17.40

 

 Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

6. do 9. razred

DEJAVNOST MENTOR ČAS DEJAVNOSTI
Mladi planinci
4. – 6. razred
Sonja Žnidaršič sobota, po dogovoru
Naša mala knjižnica Maruša Kokol četrtek, 12.50 – 13.35
Novinarski krožek Barbara Vindiš Štular
torek, 12.50-13.35 oz. po dogovoru
Radi beremo Simona Klinger mesečno, 14.30 – 16.00
Mladi naravoslovci I Mateja Bračko
torek, 7.30-8.15
oz. po dogovoru
Ustvarjalno beremo in pišemo Barbara Vindiš, Štular, Metga Gselman Sedak, Bojana Trunk, Maruša Kokol podogovoru
Mladi zgodovinarji Jerica Mohorko
oktober – po dogovoru
Mladi fiziki 8., 9. razred Jolanda Orgl
fleksibilno (2. oc. obdobje)
Mladi matematiki 6. – 9. razred Metka Potočnik sept.-okt. in feb.-maj
Razvedrilna matematika  NIna Higl torek, 7.30 – 8.15
oz. po dogovoru
Mladi naravoslovci II
(biologija 8-9, kemija 9)
Nataša Štok
petek, 7.30-8.15
Prometni krožek Darko Bedjanič
torek, 14.30-15.15
Logika 6. -9.razred Polona Brečko po dogovoru, 12.40 -13.35
Odbojka 7. – 9. razred Jasmina Vrh četrtek, 14.30 – 15.15
Odbojka 4. – 6. razred Nika Cox
torek, 14.30-15.15
Športne igre 6. – 9. razred Herman Novak
sreda, 14.30-16.00
Otroški parlament Petra Orgl po dogovoru
Mladinski pevski zbor
6. – 9. razred
Elizabeta Zakrajšek
ponedeljek, torek, sreda, petek
7.30 – 8.15
Mednarodno povezovanje Mirna Tabak po dogovoru
Likovna kolonija
6. – 9. razred
Jana Stropnik
sreda, 7.30 – 8.15 in po dogovoru
Akrobatika  Herman Novak torek, 13.40 – 14.25
Mladi germanisti Sabina Stauber Nipič sreda, 12.50 – 13.35
Prva pomoč Nataša Štok
sreda, 7.30 – 8.15
Mladi geografi Barbara Rozman
po dogovoru pred tekm.
Otroški parlament Petra Orgl po dogovoru
Eko kviz Vanja Požegar
po dogovoru
Pozitivna samopodoba Aleksandra Verbošt /
Mojca Pevec Satler
sreda, 7.30 – 8.15
oz. po dogovoru
Fotografski krožek Srečko Štok po dogovoru

 

Izvajanje dejavnosti: celoletno, polletno oz. v drugih fleksibilnih oblikah

Najnovejši prispevki

Novejše fotografije

Koledar prispevkov

november 2020
P T S Č P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
(Skupno 2.206 obiskov, današnjih obiskov 7)
Dostopnost